Umów się na wizytę

SPOTKAJMY SIĘ W NASZYM SALONIE

 

Ślub, a wcześniej wizyta w salonie ślubnym w celu wybrania TEJ JEDYNEJ sukni to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Chcemy, aby Twoja wizyta w salonie była niezapomniana. Zanim jednak przyjdziesz do nas na wizytę w celu przymierzenia sukni ślubnej, proponujemy wcześniejsze zarezerwowanie terminu. Będziemy do Twojej dyspozycji w określonym dniu i godzinie.

 

JAK TO ZROBIĆ?

 

Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie i potwierdzimy Twoją wizytę.
 

Twoje imię i nazwisko *
Telefon *
Twój adres e-mail *
Data ślubu *
Treść *
Przetwarzanie danych *

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Salon Sukien Ślubnych Marry Me, ul. Grunwaldzka 124, 80-244 Gdańsk w celu umówienia na wizytę.

JAK WYGLĄDA WIZYTA?

 

Wizyta w salonie sukien ślubnych jest dla każdej Panny Młodej niezapomnianym wydarzeniem. Dlatego zadbamy o to, abyś czuła się komfortowo i wyjątkowo. Podczas spotkania zaprosimy Cię do osobistej przymierzalni, a przy filiżance cappucino wykwalifikowana konsultantka zadba o Twój komfort i zapyta o wyobrażenia dotyczące Twojej wymarzonej sukni ślubnej i całej ceremonii. Wszystko po to, by móc zaprezentować różne propozycje sukni idealnych dla Twojej sylwetki, urody i oczekiwań. Jeżeli pragniesz, by podczas wyboru towarzyszyli Ci najbliżsi, zaproś dwie lub trzy osoby. Większe grono może zaburzyć spokojną atmosferę jakiej potrzebujesz podczas podejmowania tej ważnej decyzji.


Zapraszamy!
Jesteśmy tu dla Ciebie.
Marry Me